Ferdi Kaza Sigortası

Beklenmedik Kaza Sigortası

AIG Sigorta'nın sizlere özel sunduğu Beklenmedik Kaza Sigorta paketi ile kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına almak artık çok kolay.

AIG Sigorta'nın siz değerli müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu Beklenmedik Kaza Sigortası, sigortalının sigorta süresi içinde iş yerinde ve özel hayatında meydana gelebilecek kazalar sonucunda oluşabilecek yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve yaralanma durumlarını kapsar. 

Günlük yaşamınızda meydana gelebilecek kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi sizin için güvence altına alıyoruz. Evde, iş yerinde, seyahat ederken kısacası her yerde meydana gelebilecek trafik kazası, düşme, burkulma, kene ve böcek sokması,  yanma gibi kazalardan deprem ve kapkaç durumları da dahil her türlü kazaya karşı koruma altında olabilirsiniz.   

Eğitim Giderleri Sigortası
 
Bu gibi risklere karşı  AIG Sigorta'nın sizin için hazırladığı ferdi kaza sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alın.

AIG Sigorta hayatınızdaki en değerli varlıklar olan çocuklarınız için Eğitim  Giderleri Sigortasını sizlerin hizmetine sunmuştur. Bu poliçe sayesinde çocuklarınızın eğitimi ve geleceği garanti altında olacaktır.

Eğitim çağındaki çocuklara yönelik, çocuğun gideceği ya da devam etmekte olduğu okulun yıllık giderlerini güvence altına almayı amaçlayan Eğitim Giderleri Sigortası özel teminat, prim ve avantajlarla siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Sizin başınıza gelebilecek herhangi bir kaza sonucunda oluşabilecek sakatlık ya da vefat gibi çalışmanıza engel oluşturabilecek risklere karşı çocuğunuzun eğitimine devam etmesini ve okulunu bitirmesini güvence altına almak istemez misiniz?

Eğitim Giderleri Sigortası sigortalının kaza, deprem veya terör saldırısı sonucu meydana gelebilecek yaşam kaybı veya sürekli sakatlığı durumunda sigorta kapsamındaki çocuğun bakım ve eğitim masraflarını, poliçede belirlenen süre ve teminat tutarı dahilinde teminat altına alan bir Ferdi Kaza Sigortası’dır.